RAOUF Saffron logo

زعفران رئوف مفتخر است که مرغوبترین زعفران‌ و زرشک‌ دانه اناری خراسان جنوبی را به طور مستقیم و از تولید به مصرف به دست مردمان خطهٔ جنوب کشور می‌رساند. امید است که تلاش ما برای ارائه بهترین محصولات رضایت مشتریان گرانقدر را فراهم آورد.

 محصولات

RAOUF Saffron

زعفران اعلای خراسان جنوبی (صادراتی)

عسل کوهی رئوف

زعفرانی و ساده

RAOUF Barberry
RAOUF Aroma
RAOUF Green Tea

زرشک دانه اناری خراسان جنوبی (صادراتی)

 

سپند گل رز و گل یاس

(محصول ویژهٔ‌ صادراتی رئوف)

چای سبز اعلای رئوف

 

پستهٔ  رئوف

زعفرانی و ساده

RAOUF Cafe

قهوه سفارشی رئوف

گلاب و عرقیجات رئوف

پودرهاي صد در صد گياهي خوراكي

زعفران ماده غذایی

با ارزشی است که

به مقدار کم از گیاه

زعفران بدست

می آید. از هر 100 تا 200 هزار گیاه زعفران، حدود 5 كيلوگرم گل زعفران بدست می آيد كه وزن 5 کیلوگرم زعفران  بعد از خشك شدن به يك كيلوگرم می رسد.

ارزش غذایی زعفران
زعفران آرام بخش، اشتها آور، ضد اسپاسم، پيشگيری كننده از بيماريهای قلبی و سرطان، تقويت کننده حافظه و كاهش دهنده فشار خون است. زعفران به هضم غذا کمک می کند و تقویت کننده معده می باشد. ذ
زعفران گیاه ضد افسردگی
مصرف زعفران در پیشگیری از بروز افسردگی موثر است. استفاده از زعفران در غذا و نوشیدن حداقل یك فنجان چای زعفران برای تمدد اعصاب توصیه می شود.
خواص ضد سرطانی زعفران
 مواد آنتی اكسیدان موجود در زعفران خواص ضد سرطانی دارا می باشند. مصرف سه گرم زعفران برای هر نفر در ماه بسیار سالم و سودمند می باشد.

اولین دانشمندی که

خاصیت‌های دارویی و

غذایی زرشک را بررسی و بیان

کردزکریای رازی دانشمند بزرگ ایران

در بیش از هزار سال پیش بوده است. زرشک از نظر طب سنتی ایران سرد و خشک است و مصرف میوه آن برای کاهش ترشحات مخاطی کاربرد دارد.


خواص درمانی آب زرشک
آب زرشک خون را تصفیه و ضدعفونی می‌کند. عمل دستگاه گوارش را منظم کرده، قلنج کلیه و کبد، حالت تهوع، استفراغ، صفرا، کبد، سوء‌هاضمه و سنگ کلیه را از میان می‌برد. آب زرشک ضد اسهال، صفرا، ضد تب‌های عفونی و رماتیسم است.
آب زرشک در مخلوط با مقدار مساوی آب سیب و کمی آب لیمو و شکر برای بهبودی جهت مسمومیت توسط نیش مارو افعی مؤثر است و جهت نارسایی‌های قلبی و تپش قلب و بی‌اشتهایی مفید است.
غرغره کردن آب زرشک، آنزین، گلو درد و آسم را برطرف کرده و دهان را ضدعفونی و زخم‌های گلویی را مرتفع می‌کند. از دیگر خواص آب زرشک می‌توان به ضد چربی بودن، ضد قند، پایین آوردن فشار خون، شستشو دهنده مثانه و کلیه، تقویت قلب، باز کردن رگ‌ها، نابود کردن سنگ‌های کلیه و مثانه و تسکین دهنده روح و روان و اعصاب اشاره کرد.

اسپند رئوف محصول ویژهٔ‌

ماست. ما این محصول رو با

افتخار به دنیا معرفی‌ کرده ایم تا بو

و رایحه بکر طبیعت ایرانزمین را به عنوان رقیب جدی برای اسانس‌های غربی و شرق آسیا معرفی‌ کرده باشیم. آرامبخش، خوشبوکننده و ضد عفونی‌ کنندهٔ هوا، صاف کننده و جلا دهندهٔ ششها و مخاط تنفسی است. این محصول را می‌توان به صورت اسپند دانه دود کرده و هوای محیط خود را خوشبو کنید و یا آن‌ را در فضای مورد نظر به صورت در باز گذاشته تا بوی مطبوع آن منتشر شود.

عسل كوهي فراورده شده با

زعفران محصول اختصاصي

زعفران رئوف است. ما بهترین

عسل رشته کوه‌های زاگرس را با

بهترین زعفران خود فرآورده می‌کنیم. این محصول تاثیر فوق‌العاده‌ای در خورد کردن سنگ کلیه دارد. مقوی کبد است و قوای جنسی‌ را تقویت می‌کند. اثر جوان کنندگی آن نیز بی‌ نظیر است.

عسل میزان اضطراب را کاهش می دهد و مانند مسکن عمل می کند. مانع از شکل گیری تومورهای سرطانی می شود و زخم های دستگاه گوارش را درمان می کند.

 معرفی‌ خواص محصولات 

درباره ما 

تماس با ما 

آبادان، چهارراه اميري، بازار جمهوري،  پاساژ كريميان، زعفران رئوف  تلفن: ۱۸۹ ۷۰۰۰ ۰۹۱۶        ایمیل : info@raouf-saffron.com    کانال تلگرام: raoufsaffron@

© 2018 RAOUF Saffron production group, All right reserved.

     تجارت زعفران از ديرباز جايگاهي قابل توجه در پهنه وسيع امپراتوري پارسيان از چين تا امپراتوري يونان داشته است. به همت ايرانيان باستان اين طعم دهنده و خوشبو كننده غذا، در اموري ديگر همچون پزشكي و رنگرزي استفاده گرديد تا هر چه بيشتر بر ارزش آن بيافزايد.

 

     با گذشت قرنها پياز زعفران جاي كِشت خود را در ايالاتهايي از هند و آسياي مركزي و حتي امريكاي جنوبي گسترانيده است اما شرايط آب و هوايي و خاك منحصر به فرد استان خراسان، زعفران ايراني را همچون فرشهاي دستباف ايراني، همواره سرگُل اين تجارت قرار داده است.

 

     با اين وجود اين برند سالهاست كه توان رقابت خود را با ساير برندهاي خارجي كه به مراتب با كيفيتي نازل تر ارايه ميشود از دست داده و اغلب با نام برندهاي خارجي فروخته شده است.

 

     ما در زعفران رئوف با توجه به ظرفيت عظيم اقتصادي و فرهنگي و مذهبي كشورمان عزم خود را جزم كرده ايم تا  زعفران اعلاي ايراني را دوباره در صدر برندهاي دنيا قرار دهيم. راهي بس دشوار در پيش است ولي با توكل بر خدا و مدد گرفتن از امامِ رئوف علي ابن موسي الرضا (عليه السلام) و همت ايراني اين مسير را با موفقيت هموار خواهيم كرد.

 

     اميد است اين تلاش بر رونق بازار كار فرزندان ايران زمين، از كشاورز سختكوش تا متخصصين صنعت كشاورزي و آزمايشگاهي، بيافزايد. شكوفايي اين صنعت گياهي زمينه ساز گسترش صنعت گردشگري بومي و خارجي نيز خواهد شد . همه ساله گردشگران از سرتاسر ايران و جهان  براي برپايي جشن برداشت محصول زعفران ايراني به ايران خواهند آمد و طعم غذاي زعفراني را با مهمانوازي ايراني تجربه خواهند كرد.

 

     به اميد شكوفايي هر چه بيشتر صنايع بومي ايران زمين.

 

مديريت زعفران رئوف

برادرانِ رئوف 

زمستان ١٣٩۴

 

پیام شما با موفقیت ارسال شد