RAOUF Saffron logo

 محصولات

RAOUF Saffron

زعفران اعلای خراسان جنوبی (صادراتی)

عسل کوهی رئوف

زعفرانی و ساده

RAOUF Cafe

قهوه سفارشی رئوف

RAOUF Barberry
RAOUF Aroma
RAOUF Green Tea

زرشک دانه اناری خراسان جنوبی (صادراتی)

 

سپند گل رز و گل یاس

(محصول ویژهٔ‌ صادراتی رئوف)

چای سبز اعلای رئوف

 

پستهٔ  رئوف

زعفرانی و ساده

گلاب و عرقیجات رئوف

پودرهاي صد در صد گياهي خوراكي

زعفران ماده غذایی

با ارزشی است که

به مقدار کم از گیاه

زعفران بدست

می آید. از هر 100 تا 200 هزار گیاه زعفران، حدود 5 كيلوگرم گل زعفران بدست می آيد كه وزن 5 کیلوگرم زعفران  بعد از خشك شدن به يك كيلوگرم می رسد.

ارزش غذایی زعفران
زعفران آرام بخش، اشتها آور، ضد اسپاسم، پيشگيری كننده از بيماريهای قلبی و سرطان، تقويت کننده حافظه و كاهش دهنده فشار خون است. زعفران به هضم غذا کمک می کند و تقویت کننده معده می باشد. ذ
زعفران گیاه ضد افسردگی
مصرف زعفران در پیشگیری از بروز افسردگی موثر است. استفاده از زعفران در غذا و نوشیدن حداقل یك فنجان چای زعفران برای تمدد اعصاب توصیه می شود.
خواص ضد سرطانی زعفران
 مواد آنتی اكسیدان موجود در زعفران خواص ضد سرطانی دارا می باشند. مصرف سه گرم زعفران برای هر نفر در ماه بسیار سالم و سودمند می باشد.

اولین دانشمندی که

خاصیت‌های دارویی و

غذایی زرشک را بررسی و بیان

کردزکریای رازی دانشمند بزرگ ایران

در بیش از هزار سال پیش بوده است. زرشک از نظر طب سنتی ایران سرد و خشک است و مصرف میوه آن برای کاهش ترشحات مخاطی کاربرد دارد.


خواص درمانی آب زرشک
آب زرشک خون را تصفیه و ضدعفونی می‌کند. عمل دستگاه گوارش را منظم کرده، قلنج کلیه و کبد، حالت تهوع، استفراغ، صفرا، کبد، سوء‌هاضمه و سنگ کلیه را از میان می‌برد. آب زرشک ضد اسهال، صفرا، ضد تب‌های عفونی و رماتیسم است.
آب زرشک در مخلوط با مقدار مساوی آب سیب و کمی آب لیمو و شکر برای بهبودی جهت مسمومیت توسط نیش مارو افعی مؤثر است و جهت نارسایی‌های قلبی و تپش قلب و بی‌اشتهایی مفید است.
غرغره کردن آب زرشک، آنزین، گلو درد و آسم را برطرف کرده و دهان را ضدعفونی و زخم‌های گلویی را مرتفع می‌کند. از دیگر خواص آب زرشک می‌توان به ضد چربی بودن، ضد قند، پایین آوردن فشار خون، شستشو دهنده مثانه و کلیه، تقویت قلب، باز کردن رگ‌ها، نابود کردن سنگ‌های کلیه و مثانه و تسکین دهنده روح و روان و اعصاب اشاره کرد.

اسپند رئوف محصول ویژهٔ‌

ماست. ما این محصول رو با

افتخار به دنیا معرفی‌ کرده ایم تا بو

و رایحه بکر طبیعت ایرانزمین را به عنوان رقیب جدی برای اسانس‌های غربی و شرق آسیا معرفی‌ کرده باشیم. آرامبخش، خوشبوکننده و ضد عفونی‌ کنندهٔ هوا، صاف کننده و جلا دهندهٔ ششها و مخاط تنفسی است. این محصول را می‌توان به صورت اسپند دانه دود کرده و هوای محیط خود را خوشبو کنید و یا آن‌ را در فضای مورد نظر به صورت در باز گذاشته تا بوی مطبوع آن منتشر شود.

عسل كوهي فراورده شده با

زعفران محصول اختصاصي

زعفران رئوف است. ما بهترین

عسل رشته کوه‌های زاگرس را با

بهترین زعفران خود فرآورده می‌کنیم. این محصول تاثیر فوق‌العاده‌ای در خورد کردن سنگ کلیه دارد. مقوی کبد است و قوای جنسی‌ را تقویت می‌کند. اثر جوان کنندگی آن نیز بی‌ نظیر است.

عسل میزان اضطراب را کاهش می دهد و مانند مسکن عمل می کند. مانع از شکل گیری تومورهای سرطانی می شود و زخم های دستگاه گوارش را درمان می کند.

 معرفی‌ خواص محصولات 

© 2022 RAOUF Saffron production group, All right reserved.